Login
Not registered? Sign up now
Znajdź pracę w
Polska czy Europa już dziś

Szukaj ofert pracy

Create your company profile,
match with candidates,
Send your new candidate to work.
Simple and efficient.

Praca.Work

Praca.Work

Praca.Work została stworzona po to, aby służyć polskim kandydatom w poszukiwaniu pracy w dowolnym kraju europejskim, pracując wyłącznie w Twoim najlepszym interesie. 

Współpracujemy z kandydatami we wszystkich sektorach i specjalizujemy się w logistyce, magazynach, budownictwie, produkcji żywności, produkcji, FMCG (dóbr szybko zbywalnych), rolnictwie i inżynierii.

Europa Zachodnia ma coraz większy niedobór wykwalifikowanych pracowników w tym sektorze, a liczba projektów budowlanych rośnie.

Zdajemy sobie sprawę, że są polscy kandydaci, którzy posiadają całą wymaganą wiedzę techniczną i ponad 10 lat doświadczenia w swojej branży, ale brakuje im lokalnych certyfikatów (VCA itp.). Na szczęście, znaleźliśmy unikalny i skuteczny sposób, aby pomóc naszym kandydatom osiągnąć te kwalifikacje w krótkim czasie.

 

 

Twój profil

Dołącz do nas za darmo tworząc swój profil, wypełnij kryteria dopasowania, a my zajmiemy się resztą.

 

W razie potrzeby zadzwonimy do Ciebie, aby omówić Twoje potrzeby i upewnić się, że jesteśmy w pełni świadomi Twoich potrzeb.

 

Współpracujemy z agencjami i bezpośrednio z firmami w całej Europie, aby znaleźć najbardziej odpowiednią dla Ciebie pracę.

 

Co Tobie oferujemy:

 

  • Podróże - Jeśli Twoja nowa praca wymaga od Ciebie podróży z jednego kraju do drugiego, możemy doradzić Ci najlepsze dostępne opcje podróży.

  • Komunikacja - porozmawiaj z nami używając preferowanego języka i kanałów komunikacji.

  • Dokumenty - Praca.Work pomoże Ci w uzyskaniu dokumentów niezbędnych do pracy i zamieszkania w nowym miejscu.

  • Rozwój kariery - nasz skan CV pomoże Ci odnaleźć brakujące drobne szczegóły, aby odblokować kolejny poziom wynagrodzenia.

  • Szybkość - dopasuj swój profil do wakatu w kilka sekund, lub zadzwoń do nas, a my zrobimy to za Ciebie. W niektórych przypadkach rozpocznij pracę w ciągu jednego dnia.

  • Opieka - Praca.Work jest dla kandydatów, obsługujemy przede wszystkim naszych kandydatów, a nie agencje i firmy. 

  • Finanse - Doradzamy, które banki i kontrakty telefoniczne oferują największą wartość dla Ciebie. Ponadto, z pomocą naszych partnerów, możemy zorganizować wpłaty na zakwaterowanie, aby dać Ci najlepszą możliwość osiedlenia się w Twoim nowym domu.

 

Jeden profil dla wszystkich potrzeb zawodowych

 

Użyj swojego profilu Praca.Work, aby uzyskać dostęp do wszystkich agencji w całej Europie. Nie ma potrzeby tracić czasu na tworzenie wielu profili i rozmawianie z wieloma agencjami przez telefon.

 

© Praca.Work BV - 2022
Praca.Work wykorzystuje pliki cookie, aby zapamiętać niektóre preferencje i dostosować zainteresowania do pracy.