Login
Not registered? Sign up now
Znajdź pracę w
Polska czy Europa już dziś

Szukaj ofert pracy

Create your company profile,
match with candidates,
Send your new candidate to work.
Simple and efficient.

Samozatrudniony

Praca.Work dla osób samozatrudnionych

Szybkie Przelewy

Praca.Work to nowa platforma internetowa, która łączy osoby prowadzące własną działalność z całej Unii Europejskiej z projektami i firmami w Niderlandach. Dla osób prowadzących własną działalność, Praca.Work oferuje również pulpit nawigacyjny, z wieloma funkcjami, które sprawiają, że Twoje życie (zawodowe) jest o wiele przyjemniejsze. Jako freelancer lub klient NIE płacisz opłat maklerskich przez Praca.Work, oszczędzając przy tym znaczną ilość pieniędzy.

Prowadź swój biznes bez zamartwiania się o płatności

Prawie co trzeci niezależny pracownik lub osoba samozatrudniona jest opłacana z opóźnieniem. Nieregularne i niepewne dochody mogą powodować poważne problemy i prowadzić do poczucia niestałości. Nie możesz iść naprzód, bojąc się w cokolwiek inwestować, mając mniej pewności, że poradzisz sobie z niepowodzeniami… To również jest możliwe!

W Praca-Work twoja faktura jest nie tylko tworzona automatycznie na podstawie zatwierdzonej rejestracji czasu pracy, ale otrzymasz ją też w przeciągu 48 godzin! Praca-Work w tym celu współpracuje z firmą faktoringową. Koszty tej operacji wynoszą tylko 3.5 procent od kwoty na Twojej fakturze.

Faktoring staje się coraz bardziej popularny. Jest to forma finansowania dłużnika, w ramach której „sprzedajesz” swoje faktury B2B firmie faktoringowej. W zamian za określony procent odsetek, firma faktoringowa natychmiast wypłaca Ci kwotę widniejącą na fakturze i dba ściągnięcie płatności od Twojego pracodawcy. Dzięki temu nie musisz się już martwić o spóźnione wypłaty i sposób, w jaki sobie z tym poradzisz: na przykład poprzez wysyłanie przypomnień lub podejmowanie dalszych kroków. Zaoszczędzi Ci wiele czasu i niepotrzebnej frustracji! Kolejną zaletą faktoringu jest ubezpieczenie Twoich faktur. Nawet jeśli Twój klient niespodziewanie ogłosi bankructwo, jego konsekwencje nie odbiją się na Tobie. Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoje faktury, firma faktoringowa stanie się ich prawnym właścicielem, a także przejmie ryzyko kredytowe.

Tym sposobem możesz skupić się na tym czym chcesz, na prowadzeniu swojego biznesu!

 

© Praca.Work BV - 2022
Praca.Work wykorzystuje pliki cookie, aby zapamiętać niektóre preferencje i dostosować zainteresowania do pracy.