Login
Not registered? Sign up now
Znajdź pracę w
Polska czy Europa już dziś

Szukaj ofert pracy

Create your company profile,
match with candidates,
Send your new candidate to work.
Simple and efficient.

Praca.Work

Praca.Work; to prawdziwie innowacyjna platforma, wyróżniająca się na tle innych

Coraz popularniejsze stają się platformy, które gromadzą oferty i zapotrzebowania rynku pracy w jednym miejscu, szybciej, taniej i na szerszą skalę niż kiedykolwiek. Dzięki innowacyjnej technologii, są one dużą konkurencją dla tradycyjnych pośredników pracy, którzy jedynie dobierają kandydatów do ofert pracy i pobierają za to niezwykle duże opłaty i prowizje. Mówi się, że takie platformy powodują pewne zamieszanie. Czy wspomniane strony naprawdę są aż tak innowacyjne? Niekoniecznie!

Podobnie jak tradycyjne agencje pośredniczące, większość platform opiera swój model zarobków na obliczaniu (często wysokich) marż w stosunku do przepracowanych godzin.
Czasami marżami dzielą się pracownicy i firmy; czasami tymi kosztami obciążane są tylko firmy / klienci, co powoduje presję na obniżenie stawek płacy dla specjalistów. Nasza platforma nie bierze udziału w wyścigu zaniżania stawek.

Praca.Work dąży do dania wszystkim równych szans. Firmy i specjaliści mogą swobodnie uzgadnianić konkurencyjną (i legalną) stawkę rynkową lub wysokość wynagrodzenia bez konieczności zrezygnowania z części procentu. Jako jedyni na rynku pracy nie pobieramy marży ani żadnych procentów od godzin pracy przepracowanych za pośrednictwem platformy.

Stały rynek pracy

Za pośrednictwem tak prosperującej platformy, Praca.Work chce przyczynić się to stałego rozwoju rynku pracy i ekonomii. Dzięki nam firmy i specjaliści mogą odnaleźć się zdecydowanie łatwiej. Niezależnie od tego, czy dotyczy to stałych umów, pracy tymczasowej czy pracy na zlecenie, rynek pracy korzysta z łatwego dostępu do nowych ofert. Firmy mają okazje bardziej efektywnie planować możliwości swojego personelu, co gwarantuje ciągłość produkcji i oferowanych usług. Dla pracowników podjęcie kroków w kierunku nowej kariery staje się łatwiejsze, co poprawia ciągłość dochodów i daje dalsze możliwości rozwoju, a ich praca i życie prywatne mogą być lepiej zharmonizowane.

Praca.Work wyszukuje wysoko wykwalifikowanych i odpowiednich kandydatów z wielu krajów Unii Europejskiej. Naszych kandydatów zawsze cechuje silna motywowacja i cechuje świadomość, że praca w naszym kraju jest pierwszym krokiem ku lepszej przyszłości tutaj lub w ich własnym kraju.

Po pozyskaniu kandydatów nasi partnerzy zajmują się logistyką związaną z ich przeprowadzką do Holandii. Praca.Work oferuje cyfrowe karty czasu pracy, wystawianie faktur i wiele innych usług, aby zapewnić terminową i odpowiednią wypłatę dla wszystkich kandydatów. Nasza bogata platforma prac daje możliwość rozpoczęcia kariery na różnych szczeblach, a także możliwości jej rozwoju. Niezależnie od tego, czy
pracujesz w magazynie, czy w szpitalu, Praca.Work ma nowe oferty dla każdego.

Anonimowość procesu dopasowania kandydatów do poszczególny stanowisk pracy

Praca.Work chce otworzyć rynek dzięki progresywnemu, cyfrowemu cyklowi pracy i przejrzystej strukturze kosztów. Nie pośredniczymy, ale ułatwiamy anonimowe dopasowanie oferty i upraszczamy procesy administracyjne i finansowe. Nie pobieramy odsetek od przepracowanych godzin, pobieramy jedynie stałą miesięczną kwotę w oparciu o przejrzyste koszty marketingowe i operacyjne. Dodatkowo oferowane usługi można łatwo dodać lub z nich zrezygnować. Jeśli Twoja firma zakończyła poszukiwanie pracowników lub Ty nie szukasz już nowych ofert dla profesjonalisty, możesz bez problemu anulować swoją subskrypcję w Praca.Work . W Praca.Work nie płacisz za coś, z czego nie korzystasz. I to jest uczciwe.

© Praca.Work BV - 2022
Praca.Work wykorzystuje pliki cookie, aby zapamiętać niektóre preferencje i dostosować zainteresowania do pracy.